Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogász képzés levelezőn nehéz...

Jogász képzés levelezőn nehéz elvégezni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a jogász képzést, semmilyen formában nem könnyű elvégezni! A titok: tanulni kell....minden tételt megtanulni vizsgákra és akkor az ember sikeres vizsgát tesz! Két okból lehet bukni....nem kezd hozzá az ember időben és nem jut a végére aztán vizsgán belehúz egy olyan tételbe/témába amihez semmi köze...vagy felületesen tanul és nem látja át a rendszert. Olyan hogy kihúzok X tételt elmondom és jegy nem nagyon van...általában 95%-ban utána össze-vissza kérdezgetnek mindenhonnan feltérképezve, hogy megtanultál-e mindent vagy csak mákod volt :-)


Én levelezőn végeztem, nekem nem volt szükségem előadásokra...felesleges semmi pluszt nem ad.....otthon tankönyvből is tökéletesen meg lehet tanulni és lehet látni a rendszert.....folyamatos tanulás ennyi a titok...és persze a kapcsolatok...sokat jelent ha tudod ismerősöktől miket kérdezgettek eddig mire mennek rá hangsúlyosan....írásbeli teszteknél ez hasznos :-)

2018. ápr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!