Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskoláról lenne szó,...

Középiskoláról lenne szó, arról hogy hova vesznek fel .6 iskolát írtam be . Az utolsó kettőbe felvettek . De ha én az utolsóba szeretnék menni, akkor mi van?

Figyelt kérdés
Az utolsó előttiből kaptam értesítést, hogy felvettek, de rájöttem hogy oda nagyon nem szeretnék járni, hanem az utolsónak megjelölt iskolába szeretnék menni. Ilyen esetben mit lehet tenni? Már kaptam papírt az utolsó előttiből, de az utolsóból nem .Tényleg nagyon nem szeretnék az utolsó előttibe menni , mert osztálytársa lennék pár olyan embernek akit tiszta szívemből gyűlölök , és az iskola is pocsék . csak pót sulinak akartam beírni , de elrontottam a sorrendet . a fellebbezésről sem tudok semmit . kérlek valaki segítsen.

2018. ápr. 27. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Fellebbezni szülő tud az adott iskolában, ahol kap egy nyomtatványt, amit vissza kell juttatni.
2018. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj be az utolsóba anyukéddal az igazgatóhoz és ha maradt helyük akkor fogadhat és akkor mehetsz oda. Júniusban lesznek a beiratkozások, igazgatói engedély nélkül csak oda iratkozhatsz be ahonnan papírt kaptál, hogy felvettek.
2018. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!