Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fakultáció, továbbtanulás,...

Fakultáció, továbbtanulás, andragógia, rendezvényszervezés?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, picit utánaneztem, mi is ez a fakultáció, de nem igazán értem. Tegyük fel, nekem alapból kell érettségiznem angolból. Ha felveszem ezt a tárgyat, akkor nekem emelt szintűt kell tennem?

Illetve érdekelne az andragógiai szak. De nem igazán néztem még utána, csak felületesen. Ha rendezvényszervező szeretnék lenni, milyen főiskolára kéne mennem?

Oda az androgógiai szak jó? Miből kéne emeltet tennem?

Előre is köszönöm szépen!


16/l


2018. ápr. 27. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A fakultáció azt jelenti, hogy egy tárgyból emelt óraszámban lesznek óráid. Nem kötelez téged semmire, nem vagy köteles emeltezni abból a tárgyból, amiből faktra mész. Szerintem az a legjobb, ha a felvi.hu-n utána nézel a téged érdeklő szakoknak, ott le van írva, milyen intézményekben van belőle képzése, mik a felvételi tárgyak, stb..
2018. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!