Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a nehezebb érettségi...

Melyik a nehezebb érettségi tárgy? Elméleti gazdaságtan vagy fizika?

Figyelt kérdés

Tudom, a kettő nem igazán összehasonlítható, de mondjuk átlagosan melyik az, amit könnyebben megcsinál az ember (középszinten)?


Felvételi szempontjából bármelyik tárgyat választhatom a kettő közül, ezért kérdem. Mindkettőből 3-as, 4-es között vagyok.


2018. ápr. 29. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a e.gazdaságtan könnyebb. Anno a fizikából jeles voltam, gazdaságtanból négyes, de könnyebbnek tartottam még így is. Az érettségi feladatok is könnyebben emészthetőbbek voltak belőle.
2018. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fizika nehezebb (nekem az lenne), és nehezebben is magolható, ha nincs érzéked hozzá és betesznek egy csavart, jobban meg vagy lőve.


De középszinten egyik sem teljesíthetetlen, szóval amelyik szimpatikusabb, végülis be lehet gyakorolni.

2018. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. ápr. 29. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a fizika nehezebb, en kozgazbol erettsegiztem anno, ami tobb targyat is magaba foglalt, de mar meg nem mondom, hogy volt ez pontosan.

mindket targybol 4es voltam anno.

volt olyan ismerosom, aki a fizikat valasztotta es nagyon bizott benne, vegig jol is teljesitett belole evkozben, erre az erettsegin a 2est alig birta osszekaparni, tok ciki volt az egesz, nem is vettek igy fel oda, ahova annyira menni akart, borult a tervezet.

2018. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!