Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné így a...

BatmanJokerSupermanF kérdése:

Szerintetek megérné így a PPKE molekuláris bionika szak?

Figyelt kérdés
11.es tanuló vagyok, biológiát és kémiát tanulok emelt szinten mindkettő szín 5ös. Csak olvastam hogy elég metszes és kemény a matek és hát középszinten 4es és 5ös között ingázom (szóval nem vagyok hülye hozzá), de viszont nagyon szeretem. Jövőre fogok érettségizni és bioszból emeltezek. Valamint rengeteg szorgalommal és érdeklődéssel rendelkezem és ez a szak érdekelne a legjobban.

2018. ápr. 29. 16:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Akik meg véletlenül oda járnak/jártak érdekelne az élményeik, véleményük, esetleg tanácsuk.
2018. ápr. 29. 16:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Lányom barátja tanul ott, ő is bioszos volt, azt mondja, megbánta. Tömény matek, fizika, alig biosz
2018. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mojjo ***** válasza:

Ahogy a kettes írta. Ha szeretnéd a matek felé venni az irányt, akkor jó lehet, amúgy felejtős.

És az "necces", nem pedig "metszes".

2018. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
első évben tömény matek, én inkább a kémia emeltet ajánlom, azzal többre mész, de biosznak nyoma sincs... fizika is nagyon hasznos a szakon. egyszóval biosszal a legkevésbé érdemes erre az egyetemre jönni
2018. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor az hogy lehet hogy ők később az idegrendszerrel, genetikával, és különböző molekuláris dolgokkal foglalkoznak ha alig van biosz?
2018. júl. 10. 22:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagyis pontosítva ebbe az irányba is lehet menni
2018. júl. 10. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy MSc-t is csinálnak. Ha BSc után szeretnél elhelyezkedni, akkor NE ide gyere. Itt BSc után szinte csak programozni tudsz elmenni, HA meg tudsz olyan jól programozni tanulni. Sokan csak 2-3-assal mennek át a prog tárgyakból, ami nem elég ahhoz, hogy melóhoz is használni tudd.
2020. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!