Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy egy tanár miatt megutáltatok egy tantárgyat?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majdnem mindenkinek.

Én most, ha elkezdeném sorolni a tantárgyakat, reggelre se végeznék.. :D

Ilyenkor nem kell foglalkozni a tanárral, hadd mondja a magáét hisz ő a felnőtt.

Inkább csak koncentrálj a tanulásra. Én is ezt csinálom. Kivéve a tanulós részt... :D

2018. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Irodalom.

Tipikus idióta barom volt, aki meg akarta magyarázni, hogy egy műben te mit láthatsz.

2018. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Igen persze. Az egész német nyelvet megutáltatták velem gimnáziumban. Holott biztosan nem a nyelvérzékemmel vagy a szorgalmammal volt a baj, mert érdekes módon angolul és olaszul is meg tudtam tanulni sőt, egyetemen volt lehetőségem portugálul is tanulni, azzal sem volt gond.

A fizikát sem szerettem, még általánosban nagyon unszimpatikus volt a tanár, aztán mégis olyan egyetemen végzek 1 hónap múlva, aminek az egész alapja tömény fizika (bár ezzel nem egészen voltam tisztában, mikor felvételiztem :D).

2018. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a fizikát. Általánosban egy nagyon jó tanár tartotta de gimiben sajnos kaptunk egy tanárt aki miatt megutaltam a tárgyat. Kilencedikben még azért szerettem de egyre kevésbé. Szinte sosem magyarázott nem segített és alig csináltunk valamit pedig egy színvonalas gimibe járok. Utánna meg még ő vont kérdőre h miért írtam hármast meg ekkora csalódást.....

Szerencsére a többi tanárunk nagyon kedves,segítőkész és érdekes órákat tartanak, próbálják megszerettetni velünk a tárgyaikat.

17/L

2018. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!