Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha butának...

Mit csináljak, ha butának érzem magam?

Figyelt kérdés

A középiskolában jól tanultam, az érettségim is jó lett. A faktos tárgyaimból csoportelső voltam. Egy olyan szakra szeretnék menni az egyetemen, amihez szükséges egy olyan tárgy, amit nem tanultam valami alaposan, ezért halasztottam egy évet. Eddig tanár nélkül tanultam, munka mellett, ahogy az időm engedte. Most nem megy, nem értem, nem tudom megcsinálni a feladatokat.

Keresek egy magántanárt. Ezen kívül a hozzáállásomon kellene változtatni, de nem tudom, hogyan. Nagyon túlstresszelem. Ha nem megy valami, akkor megijedek, fáj a fejem, néha már remegek. És ettől csak egyre rosszabb lesz. Semmi sikerélményem nincs, és ettől nagyon rosszul érzem magam. Eddig még nem nagyon volt olyan, hogy valami ne ment volna elsőre :( De ez így a többedik nekifutásra sem.

A tanár segítene rajtam? Vagy már az se?


2018. máj. 2. 12:30
 1/2 anonim válasza:
0%
Jelentkezz a kormányba államtitkárnak.
2018. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilván segítene egy tanár.
2018. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!