Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki volt már vizsgázni emelt...

Erikacica97 kérdése:

Aki volt már vizsgázni emelt magyarból a 5. kerületi Eötvös József gimnáziumban, az tudna véleményt írni? Hétfőn vizsgazom. A szóbeli érdekelne leginkább.

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én nem pesti vagyok, de tavaly emelteztem magyarból (vizsga alatt gondolom az érettségit érted), és csak szólni szeretnék, hogy nem ott tanító tanárok vizsgáztatnak, ha erre vagy kíváncsi, hanem más iskolákból jönnek független, ismeretlen tanárok, és szépen be van osztva központilag a dolog, még arra is ügyelnek (a legtöbb esetben legalábbis), hogy saját iskoládban tanító tanárt nem osztanak be arra a napra, amikor vizsgázol. Ha nem erre irányult volna a kérdésed, vagy félreértettem valamit, elnézést az offért :)
2018. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem ez lett volna a fő kérdés. Hanem hogy aki ott vizsgazott, milyen tapasztalata volt a vizsgáztató tanárral. Mennyire voltak szigorúak
2018. máj. 4. 07:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezt írtam, hogy ha érettségiről van szó, akkor mindig az oktatási hivatal által kirendelt tanárok vannak, és kb. minden nap mások. Attól, hogy valakinek egyik nap szigorúak voltak a vizsgáztatói, másnak lehettek nagyon kedvesek. Amikor én voltam, velünk nagyon kedvesek voltak, de egy ismerősömet, aki másnap ment, lepontozták. Lehet, hogy nem is ugyanazok a tanárok lesznek most, akik tavaly meg tavalyelőtt voltak.
2018. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!