Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nincs meg a 400 szo magyar...

Ha nincs meg a 400 szo magyar erettsegin a verselemzesen az 0 pont?

Figyelt kérdés
Kb 350 szot irtam

2018. máj. 7. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Olyannyira 0 pont, hogy először megszámolják hány szavas lett és ha nincs meg a 400, akkor kettétépik az egész érettségi feladatlapod.


Amúgy dehogy 0 pont. Nem fogja senki számolgatni hány szavasra írtad, főleg ha kicsit nagyobb betűkkel írsz mert akkor fel se fog tűnni. Ha nagyon szőrösszívű a tanárod vagy a vizsgaelnök akkor lehet kapsz érte pontlevonást, mert nem érte el a kellő terjedelmet.

2018. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Az új szabályok szerint köteles megszámolnia a szavak mennyiségét a javító tanár ha jól tudom, a pontozást nem tudom pontosan, de ha tippelnem kéne szerintem 0p ha nem éred el. Ha meg meghaladod a felső határt akkor 800.szó után áthúzzák.


Nekem 750+ szó lett a végére, de ettől még nagy valószínűséggel egy szar lett.

2018. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én meg se számoltam mennyit írtam. oldal szerint tippeltem. azt meg, hogy milyen minőségű szintén nem tudom. írtam ami eszembe jut
2018. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekünk azt mondta a magyartanár hogy akkor számolják meg ha ránézésre nem éri el a 400-at

egyébként meg ha írtál 2-2,5 oldalt pláne ha nagyobb betűkkel akkor ugyse érdekel senkit

2018. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben pontosan le van írva.

2018. máj. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Köszi
2018. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!