Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töriből mire számítotok?...

Emelt töriből mire számítotok? Ti hogy álltok?

Figyelt kérdés
Főleg az esszé tippek érdekelnek. Köszönöm szépen! :)

2018. máj. 7. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Dualizmus valószínű, hogy lesz most vanaz évfordulója.
2018. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ment a zöld kéz :) Egyetemes törire esetleg van tipped, vagy 48 előttiből? Sok sikert kívánok, ha te is most írod! :)
2018. máj. 7. 21:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként átfutottam a 2016-os feladatsort, abban sem volt 56-os kérdés... :/ Az a baj, annyira kiszámíthatatlan...
2018. máj. 7. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ezek engem is érdekelnének. Most is tanulok :D
2018. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És neked van tipped? Én lassan fekszem aludni. Kell az erő holnapra. Amúgy ezen gondolkodom amióta az első válaszoló írt... egyszer valószínűnek tartom, pont amiért ő is mondta. De nem jellemző, hogy ez alapján tennék be ezt a témát..., mert nem tartják számon az évfordulókat. Illetve szerintem sokszor volt már téma. Én tényleg úgy érzem, hogy semmit nem tudok. Sok sikert neked is!
2018. máj. 7. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!