Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap érettségi és nem tudok...

Holnap érettségi és nem tudok aludni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly már érettségiztem, de egy tantárgyamat idén csinálom meg. Annak ellenére hogy tavaly pozitívan csalódtam (könnyű volt az érettségi) most mégis félek. Mivel ez egy olyan tantárgy amihez tök hülye vagyok...Hiába tanultam egész évben, egyszerűen minden kiesik a fejemből kb. már másnap....És most nem tudok aludni, félek hogy nem érem el a 25 pontot... Engem az nem nyugtat meg ha azt mondják hogy a leghülyébbek is megtudják írni...Mi van ha mégse fog menni? Elpazaroltam még egy évet és kb. semmit se érek el az életben...
2018. máj. 7. 21:16
 1/2 anonim válasza:

Attól még ugyanolyan értékes ember vagy ha nem megy a matek, hidd el, nem vagy ezzel egyedül. Ne stresszelj ezen, az biztos nem használ.


Függvénytáblázatot használj mindenképp az sokat tud segíteni ;) Hajrá, drukkolok Neked :D

2018. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A függvénytáblázatban és a számológépemben bízom, magamban nem annyira :D De köszi, remélem menni fog...
2018. máj. 7. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!