Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miéz van az, hogy mindig azok...

Miéz van az, hogy mindig azok mondják, hogy az érettségi felesleges, semmi értelme, haszontalan. Stb. akiknek nincs vagy nem is lesz soha? Azért kell bele tenni némi tanulást, nem kéne lenézni!

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 05:32
 1/4 A kérdező kommentje:

*Miért?

Elnézést reggel ötkor még nem tudok írni

2018. máj. 8. 05:36
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Én nem igen hallottam még ezt olyantól,akinek nincs. Sőt-senkitől. A diplomáról már inkább. Sok ismerősöm idősebb korában érettségizett le,mert szerettek volna. De egyébként lehet nélküle boldogulni szerencse és rátermettség kérdése.
2018. máj. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Végülis lehet vécét pucolni a másodfokú egyenlet megoldóképlete nélkül is.
2018. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egyszerűbb beletörődni, mintsem bevallani, hogy elszúrta. Nekem egyetemi végzettségem van, de még én is ezt gondolom. Körbe lehet nézni, a nyugati országokban hogy működnek a felvételik egyetemekre. Nem pontok alapján, hanem szakkmai tudás alapján osztályozzák az embert...
2020. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!