Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem adom be a szakdolgozato...

Ha nem adom be a szakdolgozatot és nem is akarom jövőre sem kell fizetnem az egyetemnek?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo. Kín szinvedes volt ez a két év az egyetemen..a szüleim miatt nem hagytam abba. Pár nap és le kell adnom a szakdolgozatot de a konzulensem elérhetetlen és mivel kész sincs , mert nem számíthatok rá nem is fogja nekem aláírni a hozzá tartozó papírokat. A tárgyakkal megvagyok. Ha nem adom be es jövőre sem akkor is vissza kell fizetni az eddigi féléveket? ( Nem is érdekel az egész szakma, nem passzol hozzám és nem is dolgoznék benne )
2018. máj. 8. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Szánalom.
2018. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy az vagyok. Ez van
2018. máj. 8. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért tanul valaki olyan helyen olyan dolgot, amit nem szeret és nem akar? Egyetemre tudtommal felnőtt eberek járnak, önálló döntéshozatali képességgel. A szüleidnek vajmi kevés a beleszólásuk. Simán válthattál volna időben (most is időben vagy, csak hogy tudjál róla...), aztán akkor most nem lenne baj. De miért ne akarnád beadni? Embereld már meg magad. Célegyenesben feladni a legnagyobb szégyen.
2018. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

melyik egyetem 2 év?


Ha csak az utolsó két évben szenvedtél akkor örömmel kezdted? Ha msc és már gyűlölted az alapképzést is akkor no comment....ha pedig Foszk képzés akkor nem is kapsz diplomát csak oklevelet!

2018. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
FOSZK képzés, nem alap
2018. máj. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!