Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek érettségin összekevertem...

Matek érettségin összekevertem két képletet! Akkor ezekre a feladatrészekre nem is kaphatok egyáltalán pontot? 😰

Figyelt kérdés

A függvénytáblázatban összekevertem a csonkagúla felszínének és térfogatának a képletét... szerintem a számolás jó lett, de a két feladathoz abszolút felcseréltem a képleteket.

Ilyen esetben ez 0 pont?

Nagyon sokat változtatna a százalékomon, úgy érzem...



2018. máj. 8. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Talán arra kapsz pontot ha jól szàmoltad ki, de a maximális nem lesz meg
2018. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Itt már nincs olyan, hogy a tanár megkegyelmez, mert hát látta hogy jó az, csak mégse.


Bukta, 0 pont.

2018. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Majd jövőre vagy szóbelin javítasz.
2018. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem a ketteskére hajtok...
2018. máj. 8. 15:37
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Kutyát nem érdekli mire hajtasz, ha elrontottad, 0 pont. Ennyi. Itt nincs tovább mese.
2018. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha különböző részekhez írtad tényleg nem fogadhatják el, hiába akarják. Az érettségit nagyon komolyan veszik, ezért lehet hogy hogyha az egészet véletlen ceruzával írod, az egész nulla pont, ha kérsz egy zsepit a padtársadtól, felfüggesztenek.. ha teljesen másik feladatrészhez írod a jó megoldásod, valószínűleg nem adnak pontot.
2018. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Hiába pontozol le, rengetegszer volt már ilyen probléma az érettségiken, sosem kaptak pontot, a legkisebb hiba is halálos. Ismertem olyat is anno, aki az összes feladatot 1-el lejjebb írta, mint kellett volna. A válaszai egyébként tökéletesek lettek volna. Megbukott, 0 ponttal.
2018. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

De ez csak egy feladat

Attól a többire még kaphat annyi pontot, hogy

meglegyen a jó jegy

2018. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
gondolom annyi esze már csak volt (dehogy volt), hogy felfogta, arról a feladatról beszélek, nem az egész tesztről.
2018. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Miért kell ilyen tahónak lenni a kérdezővel? Szegényt már sajnálom...
2018. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!