Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt matek érettségi hogy...

Emelt matek érettségi hogy ment ma? Nehéznek éreztétek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 16:01
 1/3 anonim válasza:
Nekem kicsit nehéz volt, jobbra is megírhattam volna, kb 60-70%-ra tippelem. :/ 18/L
2018. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem éreztem nehezebbnek mint az eddigieket. Nekem mondjuk mind nehéz. Viszont másmilyen volt. Több volt benne a gráfos feladat, volt medián, módusz, de nem volt logaritmus, vagy deriválás stb. Ez mondjuk felfogható pozitívumként, mert egyszerűbb témák (nekem legalábbis) viszont negatívum hogy nem ezeket gyakoroljuk be leginkább.


Igazából nem tudom milyen lesz.

2018. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát, szerintem relatív. nekem speciel nehéz volt


ahogy én gondolom, ez a feladatsor inkább a matematikai kreativitást nézte, nem pedig, hogy mennyire jók a standard képességeid (pl típusegyenleteknél).

jó, persze voltak benne típusfeladatok (a 9-esnél deriválás, a hidasnál integrálás), de amúgy inkább szövegértés volt az egész, és úgy kellett rájönni, hogy akkor mivan. és szerintem ez volt benne a nehéz. nem lehetett rá úgymond "gyakorolni/készülni/ilyesmi". már az első pár feladat is szokatlan volt.


hát, nem tudom, hogy hogy ment :D megnéztem a megoldásokat, de annyira más a logikám, hogy nem tudom belőni, mert máshogy vezettem le a dolgokat. A biztos pontjaim alapján kb 70-75% lesz. Aztán majd kiderül :)

2018. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!