Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tud arról valamit,...

Prayray kérdése:

Valaki tud arról valamit, hogy emelt társadalomismeret érettségin idén lesz e pszichológia a második részben?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

én idén fogok vizsgázni és úgy tudom,h. azt már kivették


te is most vizsgázol,, hogy állsz a felkészüléssel? hova akarsz továbbmenni tanulni?

2018. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát így, hogy nem lesz valószínűleg pszicho elég rosszul:D de próbálom kitalálni, hogy mi is lehet majd benne szerintem szóba jöhet a választás a brexit migráció a legáltalánosabb problémák az elmúlt időből de annyira sokminden van, hogy nem tudom mi a fontos... Miskolci Egyetemre szeretnék menni. Te ?
2018. máj. 9. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:

off...

társadalomismeret érettségin hogy használjam majd a földrajz és történelem atlaszt, milyen adatok nyerhetők ki belőlük?

2018. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úgytudom hogy csak szóbelin lehet használni segítséget és még idén lehet kronológiás atlaszt használni úgyh egy két dátumot tudsz belőle hasznosítani EU csatlakozások, talán ENSZ, NATO max ennyi
2018. máj. 13. 15:01
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok


Jövőre készülök emeltet tenni társadalomismeretböl...segitenétek??

Milyen könyvekből,anyagokból lehet felkészülni rá??

Nehéz volt az irásbeli??

2018. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!