Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri érettségin ha a 13 és 16...

Töri érettségin ha a 13 és 16 esszéfeladatot oldottam meg, de nem X-eltem be a táblázatba, akkor kapok rájuk pontot?

Figyelt kérdés

Úgy emlékszem be X-eltem, de nem vagyok benne 100% biztos, viszont abba biztos vagyok, hogy az esszék felé odaírtam a számukat arra a pontozott vonalra, amikor írja h: A választott, rövid(v hosszú), az egyetemes(v magyar) történelemre vonatkozó feladat sorszáma: ....

Ha csak ebbe írtam bele de a táblázatba nem írtam X-et akkor még értékelik, ugye?


Segítsetek légyszi olyan szomorú vagyok emiatt... olyan jók lettek pedig, nagyon rossz lenne ha 0 pontot kapnék rájuk...


2018. máj. 9. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha odaírtad a pontozott vonalra, akkor rendesen kapsz rá pontot, de holnap jön ki a hivatalos pontozás, abban biztos, hogy benne lesz. Én is ma írtam, hogy ment?
2018. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elég jó lett, idén szerintem a kiskérdések voltak kicsit nehezebbek, de az esszék szerintem nagyon jól sikerültek, ezért is rosszul érezném magamat, ha emiatt nem kapnék rájuk pontot.

Én is erre gondoltam, hogy végül is jeleztem, hogy melyikeket írtam, és a kombináció is jó, szóval szerintem értékelni fogja..

2018. máj. 9. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyilasuralomhoz mit írtál?
2018. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát én arról rengeteg mindent írtam, még a vonal alá is mentem 3-4 sorral...

hasonló lett az eduline-oshoz: [link]

2018. máj. 9. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
amit ők írtak az nem kevés?
2018. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!