Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet belőle baj az emelt...

Lehet belőle baj az emelt érettségin?

Figyelt kérdés
Emeltet írtam történelemből, és mikor hazaértem akkor jutott eszembe, hogy ugye az esszék előtt ki kell választani melyik 3-at írom. Írja az utasítás miszerint be kell karikázni a feladat sorszámát, MAJD utána írja hogy tegyek x-et a megfelelő sorba amelyik 3-as választottam. Na én x-eltem meg a feladatok főlé odaírtam melyik feladatot választottam. Ám nem karikáztam be a feladatok sorszámát. nagyon nagy baj?? lenullázzák?

2018. máj. 9. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem karikáztam O_O
2018. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz belőle probléma, ha beikszelted akkor egyértelműen jelezted, hogy melyiket választottad.
2018. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A javítási útmutató csak az ikszelős táblázatot veszi figyelembe és ez alapján még akkor is ki kell javítaniuk, ha ott sem jelöltél meg semmit, de kidolgoztad a feladatokat.


"ha a vizsgázó kettőnél több szöveges (kifejtendő) feladatot oldott meg, és nem jelölte

egyértelműen választását a feladatok előtti táblázatban, akkor a legkisebb sorszámú megoldott

feladattól indulva, a jó választás szabályai alapján emelkedő számsorrendben kell a feladatokat

értékelni, vagyis pl. az összes szöveges feladat megoldása esetén a 13. és a 16. feladat

megoldásait kell kijavítani és a pontszámukat figyelembe venni.

Minden megkezdett feladat megoldottnak minősül, ha a tanuló nem jelezte egyértelműen ennek

ellenkezőjét."

2018. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Iszonyúan köszönöm, most megnyugodtam, már majdnem elsírtam magam! <3
2018. máj. 9. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lehet h nem is X-eltem be semmit (elfelejtettem), és nem is karikáztam, de az esszéfeladatok felé odaírtama számukat, a kombináció jó, ezt így el kell fogadják?
2018. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én se karikáztam. Ma volt a megtekintés és nem volt semmi baj, szóval nyugalom! :)
2018. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!