Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült az emelt biológi...

Hogy sikerült az emelt biológia érettségi?

Figyelt kérdés
Melyik feladat nem ment?

2018. máj. 15. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vegyes érzéseim vannak..szerintem nem volt könnyű. A koalás feladatot kb egyáltalán nem tudtam, a többi szerintem egész jól ment. Az esszétéma könnyű volt (glükózosat választottam). Neked hogy ment kérdező?
2018. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A koalás szerintem is nehéz volt, bár nekem mádok is voltak, amiket nem tidok biztosan. Szerintem nehéz volt, de az első esszé az tényleg jó volt.
2018. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
A koalás nem ment,a fehérjeszintézises feladat is kész káosz volt számomra.
2018. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem ment a koalás egyáltalán, betippeltem. Szerintem voltak könnyebbek, de elég nehezek is. Nekem pl a ciklusos nem igazán ment, miközben magamtól simán el tudom mondani. De valahogy annyira nem tudtam kiigazodni azon az ábrán. Meg inkább 1-1 külön kérdésre tudnám rámondani, hogy nehéz volt. Ti mit írtatok az 1. választható feladatnál ahhoz a részhez, aminél magadtól kellett kísérletet leírni? Az amilázzal kapcsolatban?
2018. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én oda a hőmérséklet változtatását írtam, tekintve hogy végig 37 fokon nézték, és a forralás nem számított, mert az úgyis kicsapta a fehérjét.
2018. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett a legjobb..... én leginkább az embertanos feladatokat hiányoltam. Habár mindenkinek más téma jön be jobban de azért egy vérrel kapcsolatos vagy valami csontokkal lehetett volna... az esszé nem volt rossz viszont a fehérjeszintézis, ami amúgy a rémálmom eléggé elkeserített.. koalás végig tipp és olyan hülyeségeket írtam h ha azok közül bármi jó phiii
2018. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem lett túl jó, én angolul írtam... :/
2018. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a fehérjeszintézises feladatot néztem be, a többiben 1-2 mínuszpont, lett hibátlan is :)
2018. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!