Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment nektek a biosz...

Hogy ment nektek a biosz emelt érettségi? Inkább könnyűnek, közepesnek vagy nehéznek találtátok? Ki hova szeretne továbbtanulni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 14:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a tavalyitól mindenképpen könnyebbnek mondható, olyan közepesen nehéz. Viszont amikor megláttam a 2. feladat fehérjeszintézisről szóló ábráját kicsit elhűltem 😃 na az szerintem nagyon rossz feladat volt... egyébként egész tűrhető volt. Nekem még hátra van egy kémia emelt pénteken, na arra kíváncsi leszek
2018. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos lett szerintem,de én nagyon szeretem az embertant.A többiek azt mondták,szerintük nehéz volt nagyon.Egy kicsit örülök,remélhetőleg nem maradtam le annyira az országos átlagtól pontokkal.


Szerintem egy nehéz év volt,talán soha nem volt még ennyire biokémiás,embertanos év.


Neked hogy ment? :)

2018. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt vészes, de persze nem merem ezt annyira kijelenteni előre, majd meglátjuk . :D Én nagyon szeretem az embertant, meg a sejtbiosszal sincs túl nagy gondom. Ráadásul a genetika feladat sem volt olyan vészes idén, szóval összességében jó érzéssel jöttem ki, meg akikkel beszéltem nekik is jól ment. Hova jelentkeztetek?
2018. máj. 15. 15:04
 4/36 A kérdező kommentje:
Első, nekem is hátra van a kémia, várom már (hogy túllegyek rajta :D ). Remélem nem lesz nehezebb a biosznál, és akkor minden tökéletes!
2018. máj. 15. 15:05
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok. Állatorvosira szeretnék menni :) Én is megyek pénteken kémiázni,de hogy őszinte legyek,az esélytelenek nyugalmával indulok,nagyon rosszul megy a kémia. :(
2018. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Gondolom Pestre :D (van egyáltalán más helyen az országban állatorvosi?) . A kémiánál sokat segít a függvénytábla! Biztos menni fog azért, 4 óra sok! Egy kalappal péntekre!:)
2018. máj. 15. 15:24
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Sok,sok,sok kupacot nektek is péntekre! :)
2018. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
5ös ne parázz majd jóvőre újraérettségizel. Legalább már lesz egy kis vizsgatapasztalatod.
2018. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a koaláson akadtam ki, ott valószínűleg pontot is vesztek, valamint a fehérjeszintézisnél, mert bekavarodtam az ábrába. :D Az embertanos részek nevetségesen könnyűek voltak, nem hiszem, hogy emeltszinthez méltó olyan kérdés, hogy hol termelődik az amiláz, és a glikogént hol tárolja a szervezet.

Azonban a kifejtős ökológiás feladatoknál megoldották, hogy veszítsenek az emberek pontot :D

A választható feladat feladatrésze az tuti jó lett, az esszénél biztos fognak nálam 1-2 pontot levonni.

Összességében nem tartottam nehéznek, de a kifejtős válaszadásokkal 1-2 helyen megszivatták a népet.

2018. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Utolsó, egyetértek! Lehet azokkal a könnyebb kérdésekkel akartak kompenzálni a szivatósabb részekért. :D
2018. máj. 15. 17:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!