Befejezzem vagy ne?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: Van már egy szakmám és most egy másodikat csinálok 2 éve, mindezt szülői nyomásra.

Na most az a helyzet hogy az első szakmámban el tudnék helyezkedni akár már holnaptól, de mindenki azt mondja fejezzem be a jelenlegit amiből most lenne a vizsga... De én ezt nagyon nem akarom megcsinálni... helyette munka mellett viszont szívesen tanulnék mást, olyat ami egybevág a hobbimmal, tehát szeretem csinálni sőt élvezem. Ha a jelenlegit megcsinálom akkor már csak fizetősre tudok menni, kb. 600.000 forint lenne az amit szeretnék. Egy dolog aggaszt, hogy ha két évet szó szerint végigszenvedtem, kicsit bele is rokkantam lelkileg, akkor már illene befejezni.


2018. máj. 15. 20:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és ezek érettségire épülő szakmák, leginkább szellemi és/vagy irodai munkát tudok végezni velük.
2018. máj. 15. 20:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Írd le a szakmák neveit... Mert azok nélkül ezt az egészet egy sorban összelehet foglalni.


"Kovessem az álmaimat vagy maradjak a biztosnál?"


Ez túl tág. Nyugi senki sem fog rád ismerni.

2018. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!