Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Irodai diákmunkához kell...

Irodai diákmunkához kell tüdőszűrő és egészségügyi kiskönyv? Van üzemorvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenekhez sosem kellett.

Csak akkor, ha élelmiszerekkel foglalkoztam közvetlenül (konyhai kisegítő, fagyis eladó stb)

2018. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a melódiákon keresztül dolgozok, náluk évente egyszer kell menni üzemorvoshoz, de tüdőszűrésre csak akkor küldtek amikor pénztárban dolgoztam. Évekkel ezelőtt volt már, mikor az irodai munkára jelentkeztem nem kellett újra mennem miatta, viszont üzemorvos miatt szekálnak minden évben. Habát annyira felesleges, megmérik a vérnyonást feltesznek 3 kérdést és mehetsz.
2018. máj. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!