Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek hogy nem fogok tudni...

Félek hogy nem fogok tudni beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Szeptembertől középsulis leszek. A mostani iskolámban csak két haverom van, mindenki más utál, mert... nem tudom, teljesen mások vagyunk. Most bevettek egy gimis csoportba és az alapján még nem igazán találtam senkit aki szimpatikus lenne. Ahhoz képest, hogy ez egy "elit" suli, mindenki olyannak tűnik mint az ált. iskolámban. Ráadásul néhányan már találkoztak is egymással, engem meg csak ma vettek be a csoportba. Hamarosan megint lesz ilyen tali, ahová én is megyek, de őszintén? Parázok. Nagyon csúnya vagyok és szociális fóbiám is van. Ez egy 5 éves szak, ezért tényleg fontos lenne, hogy legalább néhány barátom legyen. Vagy legalábbis ne gyűlöljenek.

Hogyan viselkedjek? Mit csináljak?



2018. máj. 16. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ: melyik iskola és milyen szak?
2018. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy jó suli...tényleg nem akarom elmondani, mert ha valamelyik jövőbeli osztálytársam meglátja, csak még jobban utálni fognak.
2018. máj. 16. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell elmondanod, csak a szakot áruld el, kérlek. Pl. angol, biokém, matek, stb...
2018. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nyelvi előkészítős
2018. máj. 16. 22:33
 5/7 Gozcsi válasza:
Szia! Én azt javaslom neked, hogy a találkozón légy laza, ne parázz, mert az meglátszik az emberen. Mindenki szereti a vicces embereket, ha jó a humorod, mutasd meg! Légy kedves másokkal, előzékeny a lányokkal ( ha fiú vagy ). Én így csinálnám. Sok sikert!
2018. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! igyekezni fogok! ^^
2018. máj. 20. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok...
2018. máj. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!