Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy szóbelin sok...

Igaz az, hogy szóbelin sok tanár lesz bent a feleletem közbe, és mind engem fog figyelni? Lámpalázas vagyok, befogok pánikolni mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Asszem 3 tanár van a suliból meg egy vizsbiztos. És ja, figyelnek rád, mint atom :D
2018. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsók között voltam. A vizsgabiztos volt bent meg 5 tanár, abból kb. 3 figyelt, a másik 2 egymással beszélgetett. :D
2018. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
5-8 tanár van bent, figyelik minden mozdulatodat. Egy bizonytalanás vagy hiba és már buksz is. Ez érettségi nem óvoda, nehogy azt hidd már hogy majd elhabogsz ott és átmész.
2018. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijesztgessétek már. Ez iskola és vizsgabiztosfüggő is. Az én feleletemre a kutya nem figyelt a feleltetőn és a biztoson kívül. Az összes többi tanár beszélgetett, vagy a telefonján játszott. És nekem lövésem nem volt a tételemről, beszéltem mindenről csak arról nem. A vizsgabiztos erre se szólt semmit, pedig mindig közel is ült a felelőhöz, majdnem max pontszámot kaptam a szóbelimre. Emelteken azért más volt, de a közepek mind ilyenek voltak.
2018. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak a válaszát.:)
2018. máj. 17. 08:04
 6/6 anonim ***** válasza:
3 tanárnak benn kell lennie. De a szaktanáron és az érettségi elnökön kívül nem nagyon figyelnek, sokan visznek be valami munkát. Nálunk mindenki nagyon figyelmes és segítőkész volt. Ne parázz!
2018. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!