Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eltudom halasztani az Ismétlő...

Eltudom halasztani az Ismétlő Érettségit?

Figyelt kérdés

Elakarom halasztani az ismétlő emelt kémia érettségim! A tavalyit szerettem volna javítani, viszont nem tudtam felkészülni, így meg értelme nem lenne bemennem.

Őszi érettségire eltudok menni ha ezt halasztom?

(Legyszi ne gyertek azzal h miért nem tanultam, nyilván megvan az oka)



#érettségi #ősz #halasztás #Ismetlőérettesegi
2018. máj. 17. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Újra ki kell fizetned. Ez a pénz nem érvényes őszre.
2018. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

el_tudom halasztani?


el_akarom halasztani


el_tudok menni

2018. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod elhalasztani az ismétlő érettségit (kisbetű, nem tulajdonnév). Vagy elmész, vagy nem. Egyszerűen semmi értelme, hogy ne menj el.

Ha most elmész, és nem jó az eredmény, akkor ősszel ugyanúgy jelentkezhetsz újra, kifizeted és megcsinálod. Lesz két tanúsítványod. De még az is lehet, hogy jó lesz.

Ha nem mész el, akkor megbuksz, ősszel ugyanúgy jelentkezhetsz újra, kifizeted és megcsinálod. Csak egy tanúsítványod lesz, és nem tudod meg, hogy sikerült volna a tavaszi.

Ha nem mész el, és bekamuzol valami hamis orvosi igazolást, hogy kínok között fetrengtél az intenzív osztályon, akkor fel nem róható ok miatt kérhetsz pótló érettségit, de ha már van bizonyítványod, akkor azért is fizetni kell, tehát akkor ősszel ugyanúgy jelentkezhetsz újra, kifizeted és megcsinálod.


Mint látod, a munkamenet mindegyik esetben azonos, ezért semmi okod nincs rá, hogy ne menj el.

2018. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!