Elfogadható kb?

Figyelt kérdés

Szóval, egy két óra és indulnom kell érettségire.

Ing meg nadrágba (felete fehér) szokás menni. Csakhogy nekem nincs sem ingem sem nadrágom hogy így öltözzek.

Amin van az egy teljesen fehér póló, illetve egy kb bézs színű, világos barna nadrág (trousers)

Jó így ezzel vagy sem?

Valószínűleg beszerezhettem volna..ha akartam volna..


2018. máj. 18. 09:00
 1/8 A kérdező kommentje:

Typo befigyel.

Akinek nem esett le: Male

2018. máj. 18. 09:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha írásbeli mindegy
2018. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az (természetesen)

Csak nem szeretném hogy az emberek (főleg tanárok) azzal jöjjenek hozzam hogy “milyen az öltözékem” meg hogy “ezzel nem tisztelem az érettségit meg az iskolát”

Alapból nincs kiedvem tisztelni mert értelmetlen az egész ruházat “szabály”

Tudás nem ruházaton keresztül mutatkozik be.

2018. máj. 18. 09:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Kit izgat? :D Én is utálom ezt az egész ruhaszabályt.
2018. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Végre valaki aki támogat :D

#potato

2018. máj. 18. 09:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnéztem most az érettségizőket 80%-uk képtelen normálisan felöltözni egy eseményre. Nem fogsz kilógni a kulturálatlanok sorából, ne aggódj. Nem lázadás ez, hanem igénytelenség. De ez van, ma ez a menő.
2018. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi igénytelenség nincs abban, hogy valaki farmerben és pólóban megy el az érettségijére, amin 3-4 órát kell ülnie egyhuzamban.

Elég szomorú, hogy te ezalapján vonod le a következtetést valaki igénytelenségéről. Az egyetemen szóbelikre mindig hétköznapi ruhába mentem, mert hittem abban, hogy nem az alapján osztják a jegyeket, hogy ki hogy néz ki. Igazam is lett. Sorra kaptam a jeleseket, míg mellettem szoknyában, sminkben, fehér ingben ülhetett a lány, ha semmit nem tudott, akkor is elégtelent kapott... Eldivatosodott társadalmunk egyik díszpéldánya vagy előző válaszoló.

2018. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lázadás pedig nem ott kezdődik, hogy valaki kényelmesen öltözik fel egy eseményre, ahol feszengve ülni, az eredmények csökkenését eredményezi.
2018. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!