Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt kémiások, hogy érzitek?

Emelt kémiások, hogy érzitek?

Figyelt kérdés
A 6. és a 9. feladatot nagyon utáltam de azokon kívül tetszett a feladatsor. Általában nem kell a 240 perc, de most teljesen kihasználtam, ahogy mindenki más a teremben.

2018. máj. 18. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is végig bent ültem végig, de nem lettem kész. Szerintem nehéz volt.
2018. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 9. feladatban az utolsó 15 percben jutatottam valami "normális" eredményre. Hát nem tudom, nem túl biztató az egész.
2018. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fuh hát nemtudom, én nagyon jónak érzem, mindegyik számítást meg tudtam csinálni, remélem jók is lettek. Az idő is elég volt bőven, 3óra alatt kész lettem, így maradt idő átnézni is. Voltak bizonytalan pontok elméletben is, de ennek ellenére reménykedek egy 90%-ban.
2018. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elméletet nem éreztem olyan vészesnek, de a számítási feladatokon jól elidőztem, és egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy jó eredményre jutottam.
2018. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elmélet egész tűrhető volt habár a formamid savas hidrolízisét elrontottam meg a kisérlet elemzés is hibás lett egy-két helyen. A számolás szar volt habár a 9-esnél már végső elkeseredettségbe midóndent osztottam meg szoroztam mindennel és a végén kijött és ahogy a többiekkel beszéltem valszeg jó is lett. Reményeim szerint 60-65% meglesz amit a szóbelivel felhúzok 70 fölé, a biosszal meg eléggé kompenzáltam.
2018. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hülyének érzem magam. No comment. 😣
2018. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is kibabráltak a számolások, de a megoldókulcs alapján nem lett olyan rossz, mindenhová írtam valamit. Az elmélet könnyűnek volt mondható, én figyelmetlenségből vesztettem sok pontot, nem tudatlanságból (pl. egy H-nel többet írtam a sztirolnál...no comment)

Összességében 76 (+ pár pontra számítok a tanár jóindulatától függően lett, de biztosat majd csak a megtekintés napján tudok. És addig még sajnos sok idő van...

2018. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!