Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült nektek az emelt...

Hogy sikerült nektek az emelt kémia?

Figyelt kérdés

Rajtam a számítások közül néhány kifogott.

Összességében remelem 65-70 pontot összehoztam, azt szóbelivel még fel tudom húzni.


2018. máj. 18. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én két számolást tudtam megcsinálni, a másik kettőből is vannak részfeladataim, de hogy jó vagy sem, azt nem tudom. Én is egy 60%-ban reménykedem.
2018. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A két 13 pontosat megcsináltam, a savkitalálosbol csak a metil-aminnal tudtam a végén kezdeni valamit, a szénhidrogénesnél pedig nem sikerült rájönnöm, igy propánnal csináltam meg.. sajnálom mert eddig az összes szerves példa könnyen ment az ötösömleszbol a legnehezebbek is.. az elmélet nem volt vészes, az ezüstöset birtam, az esettanulmányban vagyok még kissé bizonytalan. De holnap reggel 8kor okosabbat mondok!:)
2018. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elmélet egész tűrhető volt habár a formamid savas hidrolízisét elrontottam meg a kisérlet elemzés is hibás lett egy-két helyen. A számolás szar volt habár a 9-esnél már végső elkeseredettségbe midóndent osztottam meg szoroztam mindennel és a végén kijött és ahogy a többiekkel beszéltem valszeg jó is lett. Reményeim szerint 60-65% meglesz amit a szóbelivel felhúzok 70 fölé, a biosszal meg eléggé kompenzáltam.
2018. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!