Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az emelt kémia írásbelin...

Ha az emelt kémia írásbelin nincs meg a 45 pont elmehetek szóbelizni?

Figyelt kérdés
Elég rosszul sikerült az írásbelim de szóbelin még talán fel tudnám húzni 45%ra. Mert ugye úgy van hogy ha nincs meg a 45 pont akkor nem jár az 50 pluszpont. De ha csak az írásbelin nem szerzek 45 pontot attól még elmehetek szóbelire és van esélyem javítani? Vagy van ilyen minimum határ?
2018. máj. 18. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy elmehetsz. A 45% nem a 2-es határa,hanem a +50 ponté. Ha megvan a kettes,akkor mehetsz szóbelizni. ( Középszinten tudom,hogy 12 ponttól mehetsz szóbelizni,25 ponttól van meg a 2-est,emelt szinten ez nyilván sokkal alacsonyabb.)
2018. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak biztataskent: tavaly 35 pontos lett az irasbelim, elmentem szobelizni ami max lett, így 56 ponttal zártam :D Az eredeti 35 ponthoz képest egész jó lett ez az 56 a végére 😅
2018. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze.


Egyébként írásbelin ugyanúgy 12 pontot kell elérni, és összesítetten 25%-tól kettes.

2018. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. máj. 19. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!