Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment a kémia emelt?

Hogy ment a kémia emelt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem szörnyen sikerült sajnos:( Nagyon várom már a megoldókulcsot.
2018. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hova jelentkeztél?
2018. máj. 18. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elmélet egész tűrhető volt habár a formamid savas hidrolízisét elrontottam meg a kisérlet elemzés is hibás lett egy-két helyen. A számolás szar volt habár a 9-esnél már végső elkeseredettségbe midóndent osztottam meg szoroztam mindennel és a végén kijött és ahogy a többiekkel beszéltem valszeg jó is lett. Reményeim szerint 60-65% meglesz amit a szóbelivel felhúzok 70 fölé, a biosszal meg eléggé kompenzáltam.
2018. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, én nem vagyok elragadtatva sem az elmélettől, sem a számolásoktól. Két számolás jött, a másik kettőből is vannak rész pontjaim azért.

Ha írásbelin nincs meg az 50%, kb. esélytelen hogy felvegyenek Szegedre. Kicsit el vagyok keseredve. :(

2018. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hu szerintem nagyon könnyű volt meglesz a 95%,beadtam korábban :) sikeresen fel fognak venni a KFC be :))))) anyját aki ezt összeállította
2018. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: xD


Én nagyon rosszul osztottam be az időt és az elmélet után a számolásokra nem maradt (elég) időm. Borzasztóan mérges vagyok magamra, amiért nem a számolással kezdtem, pedig azt jobban vártam mint az elméletet. Amikor csináltam a próbaérettségiket, akkor az elmélet volt mindig a gyengém, és most épp ezért arra helyeztem most a hangsúlyt de nagyon megbántam... áh, ősszel biztos újrateszem.

A megoldókulcsot se merem megnézni. :D


Amúgy szóbelivel mennyire lehet javítani? És hány pontot kell elérni ahhoz hogy elmehess a szóbelire? Köszi ha valaki válaszol, nem akarok ezért külön kérdést kiírni :)

2018. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Én úgy tudom 12 pont kell, hogy mehess szóbelizni. A szóbelin 50 pont a maximum. A szóbeli és írásbeli együtt 150 pont. Azt hogy hány százalékosra tudnád feljavítani, szerintem akkor érdemes kiszámolni, ha már van valami konkrét fogalmad, hogy sikerült az írásbeli.

2018. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én örülök ha meglesz a 45 százalék. Egyik számítást se tudtam. Pár pontot kapok hátha minden feladatban. Gyógyszereszeti lett volna a cél ..... De inkább hagyjuk
2018. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elmelet szamomra korrekt volt. A szamolasok annal kevesbe. Teljesen, csak a a legkonnyebb, 8 pontos ment. A tobbiben esetleg reszpontokra szamitok, de van amelyikben arra sem. En is gyogyszereszetire keszultem. Majd jovore..
2018. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!