Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli napján derül ki, hogy...

Szóbeli napján derül ki, hogy szóbelizhetnek?

Figyelt kérdés
2 osztálytársam "ügyét" bírálja el az elnök. Egyikőjük magyaron beszélgetésért került be jk-ba, azt kérdezte egy osztálytársától, hogy egyes vagy kettes feladatot választotta. Másikójuk meg lebukott, hogy a töri esszét wikiről nézte (a tanár javításnál vette észre, a felügyelő nem vette észre). Szerintem az első megússza, de a második tuti, hogy nem, töri szakos az elnök ráadásul. Ha azt mondják, hogy nem szóbelizhetnek akkor csak töriből ill magyarból nem mehetnek vagy semmiből sem?
2018. máj. 19. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az adott tantárgyból nem mehetnek, akkor.

De a Wikis dolgot nem értem, mivel nekünk nem voltak tankönyveink gimiben, (nagyon jó iskolába jártam) én Wikiről tanultam és magoltam mindent. Töriből mondjuk emeltet csináltam, ott nem vokt ez elég, de magyarból volt szöveg, amit szó szerint Wikiről írtam le. Emlékezetből. Szóval nem lehet, hogy ő is onnan tanult?

2018. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Látták osztálytársamék is, hogy telefonból írta, és egy az egyben onnan írta, még vesszők is stimmeltek. Nem vele voltam egy teremben így nem tudok több részletet.
2018. máj. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!