Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kresz vizsga felkészülésre...

Tele kérdése:

Kresz vizsga felkészülésre mennyire jók az internetes teszt oldalak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2hét múlva vizsgázom kreszből,az interneten találtam több kresz tesztes oldalt.75%ban sikeresek ezek a tesztek.Közben az autósiskolából kaptunk 24órás gyakorlási lehetőséget etitan oldalon.A kérdés,hogy ha ezek az internetes tesztek 75%ban mennek,elegendő lessz-e a sikeres vizsgához,vagy ezek úgy vannak kitalálva,hogy ezeken 100%ban átkell menni?


2018. máj. 21. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
En ajanlom h csak az etitan oldalon csinald. Es minel tobbet a vizsga elott vagy ha van lehetoseged akkor a kerdeseket fenykepezd le es tanulgasd. A vizsga 90% az etitan kerdeseibol all ezt ertsd ugy h ugyan azok. A tobbi oldalrol nem igazan tudok nyilatkozni, de ha a vizsga elott azt a 24 orat 2-3 napban elosztod ha igy lehetseges es a 3 pontosokat illetve a nagy tesztet csinalod akkor siman meg lesz.
2018. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
annyira jók, hogy amikor én jártam KRESZ-re, a 20 emberből mindenki átment! úgy hogy sok sikert!
2018. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igazából etitánon általában 1-2 3pontost szoktam téveszteni meg 1-2 1pontosat,75%ban sikerül,tolom tovább,minnél jobbak legyenek az eredmények.Két hét múlva csütörtökön lessz a vizsga,hagyok 3óra gyakorlást azért,hogy ne teljen le a 24óra addig.
2018. máj. 27. 09:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvolt a vizsga.Lényegében ugyanolyan volt a program amin vizsgáztunk,mint az etitános program,és a kérdések is hasonlitottak.Elsőre 73ponttal átmentem,egyszer olvastam át a könyvet,néhányszor belenéztem meg napi 4tesztet megcsináltam.
2018. jún. 8. 19:55
 5/5 anonim válasza:

Szia.

Ezzel az internetes felkészüléssel az a baj, hogy egy rövid idő elteltével már nem gyakorolhatod a kérdéseket.

Én megtudtam szerezni azt a kérdéssort ami a hivatalos kresz vizsgán is lesz. Én csak ezeket a kérdéseket csináltam meg, még könyvet sem vettem, de így is egyből meglett a vizsga. És tényleg ugyanazok a kérdések voltak a központi vizsgán is, sőt még a képek is ugyanazok voltak.

Ha kellene elküldöm nektek, írj itt privát üzenetet vagy emailt: j.galiger@freemail.hu

2018. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!