Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megszereztem az aláírást,...

Ha megszereztem az aláírást, megtagadhatják?

Figyelt kérdés

Nem tudok bemenni az egyik vizsgára, amire a neptunban már feljelentkeztem. Visszavonhatják ilyenkor az aláírást? Vagy ha egyszer már megszereztem akkor már nem változtathatnak rajta? Vagy esetleg lehet valami más következménye ha nem megyek be vizsgázni?


Bocsi, lehet, hogy hülye kérdés, de ez a második félévem és eddig nem fordult elő velem ilyen.



2018. máj. 23. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk 5500 Ft-ot kell fizetni az igazolatlan távollétért, nézd meg a TVSZ-t. Az alírást nem vonják vissza.
2018. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm, nagyon megnyugodtam, hogy nem vonják vissza😆
2018. máj. 23. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisebb karon elgogadják ha küldesz egy levelet a TOnak és megindoklod. Vizsgaalkalmat mindenképpen elbuksz.
2018. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!