Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Évvégén a tanár az egész éves...

Évvégén a tanár az egész éves átlag alapján zár le?

Figyelt kérdés
első félévben 3as voltam most viszont 1.5 valamennyi.. de az egész éves átlagom ha ugy nézzük kerek 2es, akkor most megbuktat vagy sem?
2018. máj. 24. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egész évet nézik.
2018. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem buktathat meg? (bocsi de izgulos tipus vagyok es ez a szitu.. ne a legjobb)
2018. máj. 24. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De, megbuktathat, mert nem köteles átlag alapján osztályozni, ha az eltérő jegyet meg tudja indokolni az osztályozó értekezleten. Pl. jelentősen romló tendencia, egész anyagrész(ek)re kiterjedő elégtlen teljesítmény stb.
2018. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért nagyon remélem hogy nem lesz semmi indoklás a matek nem a kedvencem tanár se tanít jól tehát majd meglátjuk mi lesz .
2018. máj. 24. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
ha elso felevbe mondjuk 2 es voltál, a 2.ba inkább 1esid vannak akkor sztem meg. de csak nem ilyen.
2018. máj. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!