Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hittan tanárok! Ti milyen...

Hittan tanárok! Ti milyen miért lettetek pont hittan tanàrok? Mi vitte rà titeket erre?

Figyelt kérdés

Èrdekelne hogy akik hittan tanárok lettek/szeretnének azok lenni mégis milyen indokból? Ennyire izgalmas a vallás? Vagy esetleg a családi/nyomás hatàsàra? Mièrt vàlasztottàtok pont ezt? Minek/milyen esemèmynek a hatàsàra? Megbàntàtok?

Illetve mit tanultatok/tanìtottak nektek erről az egyetemen? Èrdekes volt?



2018. máj. 24. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem vagyok hittantanár, de nagyon szeretnék az lenni, remélem felvesznek, egyébként a történelemmel szakpárban jelöltem meg (nem tudom, hogy ez a mondat most így értelmes volt-e :D)


Azért szeretnék az lenni, mert egyrészt érdekel a vallás, keresztény vagyok, másrészt pedig szeretem a gyerekeket, szeretek velük foglalkozni. Nem volt semmilyen családi vagy egyeb nyomás, az én ötletem volt. :)

2018. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Ennyire lehetetlen elképzelni azt, hogy valaki hisz valamiben?

Amennyiben ilyen kérdések merülnek fel benned, nem feltétlenül a te pályád még! a vallás.

Először rá kell találnod Istenre, utána dönteni hogy képes vagy-e az egyik szószólója lenni.

2018. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!