Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki egyáltalán nem tanulja...

Aki egyáltalán nem tanulja meg a tételeket az, hogy lehet hogy mégis átmegy szóbelin?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 10:23
 1/6 xx.Be.Happy.xx válasza:
100%

addig figyelt órákon, jó tételt húzott ki, jó a beszélőkéje és feltalálja magát


szerintem ennyi:’D

2018. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Töri: Kapsz a szóbelihez forrást és atlaszt is használhatsz.

= Lehetetlen egy kettesnél rosszabbat kapni.


Magyar: Megkapod a művet és elolvashatod.

Hozzá teszed, amit tudsz róla.. és voálá..

Megint nem nehéz egy kettest rizsázni.


Angol: Azért csak tudsz pár mondatot kinyögni.. beszélj tőmondatokban.

Sima kettes

2018. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért én megnéznék egy római jog 1 vagy egy kereskedelmi jog vizsgát úgy hogy egyáltalán nem tanulta meg a tételeket és átmegy :-) Ja várj! Már láttam ilyet...csak nem a vizsgán ment át csak haza az elégtelenjével :-)
2018. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a kérdező római jog vizsgára gondolt :DD

Én is inkább érettségi szóbeli tételeire gondolok.

Amúgy meg, ha jó az előadásmódja, jól tud rögtönözni és a semmiről beszélni, akkor simán.

2018. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni felhasználókat jelenleg jobban érdekli az érettségi.

Az egyetemisták már tudják, hogy mi a helyzet.. szóval biztos nem az egyetemi szóbelik érdeklik. :D

2018. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember jól tud rizsázni, jófej tanárt és vizsgabiztost fog ki, akkor simán. Én magyar szóbelin az egyetlen olyan tételt húztam ki, amire soha rá se néztem. Még akkor is hiányoztam, mikor vettük, aztán valahogy kimaradt mindiv :D a a magyarom 80% lett, erre a szóbelire majdnem maximum pontot kaptam.
2018. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!