Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan bírjátok ki a...

Ti hogyan bírjátok ki a vizsgaidőszakot?

Figyelt kérdés
Hogyan maradtok végig motiváltak, hogyan tudtok ennyit koncentrálni?

2018. máj. 26. 13:01
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Azt is írjátok le, hogy hova jártok.
2018. máj. 26. 13:07
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobban szeretem a vizsgaidőszakot, mint a szorgalmit. Félév közben sokat kell rohangálni, sok az időpazarlás, ilyenkor legalább itthon maradhatok, a saját ritmusom szerint oszthatom be az időmet, megvannak a tananyagok és lehet nyugodtan tanulni.

Hamar eltelik az a pár hét, sokkal hamarabb, mint a félév 3 hónapja:)

állatorvosi

2018. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
BGE-re járok és én is jobban bírom, mint a szorgalmi időszakot. Több szabadidőm van, hogy nem kell órákra járnom. Annyira sose okozott gondot a vizsgaidőszak, általában 2-3 hét alatt letudom. Motivál hogy utána mennyi szabad hetem van a kövi szorgalmi időszakig. Első körben letudom a nehezét aztán a végére hagyom a könnyű tárgyakat, nekem ez jobban bevált mintha a rosszabb tárgyakat halogatnám
2018. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én jobban élvezem a vizsgaidőszakot mint a szorgalmit, legalább viszonylag rendesen tudok aludni.

SZIE biomérnökire járok.

2018. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

A válasz mindkét kérdésre röviden: sehogy.


Én szorgalmit jobban szeretem. Ott rendezetten tudok haladni az anyaggal.


Számomra a vizsgaidőszak kész káosz. Nem tudom mit tanuljak, hogyan tanuljak, hogyan osszam be az időmet és emiatt sokszor inkább nem csinálok semmit. Jelen esetben itt osztogatom a mások számára teljesen haszontalan véleményem.


BME

2018. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
én most nagyon jól...már csak egy vizsgám van és abszolvált státuszra váltok :-) Leadom a szakdolgozatom - ősszel államvizsgázok - és megyünk az asszonnyal nyaralni pár hétre :-)
2018. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Milyen furcsa, hogy a többség jobban szereti a vizsgaidőszakot.
2018. máj. 26. 17:16
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Istenem, de irigyellek titeket. :D


Őszintén? Én sehogy nem bírom. Folyton ideges vagyok, és hányingerrel küszködöm. Nálunk a szorgalmi időszak sem egy sétagalopp, mégis jobban szeretem, mint a vizsgaidőszakot, mert legalább nincs rajtam ekkora nyomás.

Alig várom, hogy vége legyen, pedig még csak most kezdődött el.


ÁOK

2018. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem a vizsgaidőszakot. Számomra a szorgalmi szenvedés, kelhetek reggel 6 kor hogy beérjek 8ra és estére végezzek is, aztán meg rágjam le körmeimet mert nincs időm tanulni csak a hétvégéken. Vizsgaidőszakban kelhetek soká és beoszthatom az időmet magamnak mindenféle idegeskedés helyett.
2018. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#8


Én is így vagyok, mint te, és szintén ÁOK.

2018. máj. 27. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!