Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a BME...

S55 kérdése:

Szerintetek melyik a BME legrosszabb épülete?

Figyelt kérdés

A legrosszabbat leginkább az állapotára, és a kényelmi szintjére értem, de minden válasz érdekelne:D


Nekem a K az eddigi negativ csúcstartó, az egyik teremben elég erősen lejtettek az ülések, ami nagyon zavaró volt



2018. máj. 26. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
CH nem tudom fel lett-e már újítva, de az életveszélyes volt. Utána a K (illetve nekem a K járt a legtöbb vérrel, izzadsággal és könnyel, szóval amúgy is az a legrosszabb :D ).
2018. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
R épület 5. emeleténél nincs rosszabb :D
2018. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
F29
2018. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Z 5 emelet és a J 4. volt a legrosszabb
2018. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

R épület 5ik emeleten bármelyik terem. Nyáron meleg van, nincs levegő, de legalább büdös is van.

Télen se sokkal jobb a helyzet..

2018. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
R 5. emelet valóban az abszolút rekorder, de a többi tetőtérbeépítés is erős versenyző, tele tantermekkel, hallgatókkal, ráadásul 20-30 éve minimum. Domború ping-pong asztal bezzeg van a parkban, meg dizájnos betűpadok. Én a vezetés helyében szégyellném magam, de úgy tűnik, hogy légkondis felújított irodákból ez igen nehéz feladat.
2018. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a sok választ, a győztes egyértelműen az R épület 5. emelete:D Szerencsésnek mondhatom magam mert ott még sose volt órám..


#4 A Z épület az meg hol a ménkűben van? :O

2018. máj. 30. 23:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Remélem így meg tudod majd nyitni:


[link]


Bertalan Lajos utca és Műegyetem rakpart sarka

2018. máj. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor azt tudom melyik, csak mindig azt hittem h az már nem a BME része.
2018. jún. 1. 00:44
 10/10 anonim válasza:
K az tragedia, foleg a 234, valamint az ST ket eloadoja halal kenyelmetlen. nem vagyok egy magas lany, de szornyu behajtogatni magam oda. de a K a legrosszabb.
2018. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!