Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel a kresz vizsgámra?

Mit vegyek fel a kresz vizsgámra?

Figyelt kérdés
Jó lehet béna kérdés, de mégiscsak nem lehet szerintem oda állítani rövidnadrágba, vagy igen? mindegy hogyan jelenik meg az ember?

2018. máj. 28. 11:51
 1/7 anonim válasza:
100%

Teljesen mindegy mit veszel fel.

Senki nem foglalkozik vele.

En farmer topba mennék.

Csak nehogy ünneplöt vegyél fel mert kiröhognek.


Ja persze ha lány vagy:)

2018. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Erről az oktatót kellene megkérdezni, ő tud biztosat mondani, de az az általános vélekedés az, hogy olyan ruhában menj, amelyben könnyedén/kényelmesen tudsz vezetni, így például medvebundát ne vegyél fel télen, ha nagyon fázol, akkor se, viszont lehetőleg papucsban se állíts oda, mert akkor meg biztosan nem fognak engedni vezetni (puha talpú cipő az elvárt vezetésnél, esetleg szandál, de ha szandálban akarsz menni, akkor előtte kérdezd meg az oktatót, de a biztonság kedvéért vigyél cipőt tartaléknak).
2018. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

@2

Kresz, nem forgalmi.

Senkit nem fog érdekelni, utcai ruhában mentem

2018. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy leülsz egy számítógép elé, teljesen mindegy. Én mindkét vizsgára (B és C kategória) utcai ruhában mentem, senki nem nézi.
2018. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz, félreértettem. Mindenesetre így a forgalmi vizsga már nem lesz kérdés ;)
2018. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit, ami utcán elfogadható. KRESZ vizsga teljesen személytelen, így nem számít a megjelenés. Forgalmin majd öltözz kicsit elegánsan.
2018. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2018. máj. 28. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!