Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális ha anya 17 évesen...

Normális ha anya 17 évesen megszabására mit vehetek fel?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 11. osztályba járok és anya egyszerűen nem hajlandó megengedni hogy a júniusi 30 fokban rövidnadrágot vegyek. Nálunk nincs dresscode, mindenki rövidnadrágban jár. Amúgyis az a típus vagyok aki nagyon nem bírja a meleget, én már 25 fokban is rosszul tudok lenni. Tudom én mi az illem, sosem öltözöm ledéren, de ezt a meleget tényleg nem bírom. 17/L

2018. máj. 28. 16:25
 1/5 A kérdező kommentje:
*megszabná (autocorrect)
2018. máj. 28. 16:25
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális. Sajnos ignorálnod kellene édesanyád álláspontját és felvenni, mivel nagyon meleg van valóban.
2018. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lenből készült és világos színű ruhaneműket kell nyáron lehetőleg hordani.Feltételezhetően pamutholmikat hordasz, azokban van meleged. Kérd meg, hogy vegyen neked lenből készülteket.
2018. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a tanárok kifogásolták a rövidnadrágot, mondván ez a munkahelyed, ők se járkálnak abban..:D

Szóval maradt a szoknya, abból is a térd fölé érő max.

Nem normális, hogy anyukád szabályai szerint kellene öltöznöd 17 évesen...ha miniszoknyában szeretnél menni, érthető lenne hogy nem nézi jó szemmel, de egy egyszerű nadrágban semmi kivetnivalót nem találhat.

Tudom hogy sok a szigorú/konzervatív szülő, de szerintem elég nagy vagy hogy eldöntsd miben szeretnél lenni.

Nem akarlak anyukád ellen lázítani, de ha nem tudod veled megbeszélni, akkor egyszerűen vedd fel reggel a rövidnadrágot, leráncigálni úgyse tudja rólad...

Én is rosszul vagyok 25 fokban is, nem bírnám hosszúban...:))

2018. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd magaddal a táskádban és öltözz át a suliban.
2018. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!