Mit kéne dolgoznom?

Figyelt kérdés
Most leszek 9.o. már majdnem mindenki tudja mi akar lenni az osztályban, de nekem fogalmam sincs... Angolt tanulok és franciát most fogom kezdeni. Jó tanuló vagyok (4,9). Nyelvtan, irodalom, fizikát nem szeretem, inkább a matek, nyelvek, bioszt szeretem... Olyan munkát szeretnék amivel jól tudok keresni. Ha lehet olyat is mondjatok ami nem annyira ismert munka és el is lehet vele helyezkedni. A helyesírás miatt bocsi (mondtam, hogy a nyelvtant nem szeretem... Ő se szeret engem) És tudom van még időm, de minél hamarabb rá akarok jönni, hogy mit kéne tennem.
2018. máj. 29. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Majd 2 év múlva lesz aktuálisabb a téma, emellett nem mondtál semmi lényegest magadról...
2018. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyél igazságügyi rovarszakértő.
2018. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!