Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanácsok történelem szóbelire?

Tanácsok történelem szóbelire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elkeseredett diák vagyok, akinek nem erőssége és kedvence a történelem, mert inkább reálos vagyok.

Ehhez hozzájárul az is, hogy a tanárom 5. óta tanít és utál, akármit csinálok én nála mindig hármas voltam.

A történelem írásbeli érettségim 38% lett, a többi viszont mind nagyon jó, és azoknak a szóbelijétől nem is félek.


Történelemből meg lennék elégedve egy kettessel is(25%), a lényeg, hogy tényleg ne bukjak meg.


Tanácsok, javaslatok ennek tudatában egy ilyen diáknak mint én, hogy hogyan tanuljak történelem szóbelire? :(


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. máj. 30. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Pacsi! :D

Nekem sem kedvencem a töri.Nekem is ez lesz a legrosszabb vizsgám.Én a zanza.tv weboldalas videókból tudok tanulni,kijegyzetelem őket. És rengetegszer ismétlem a tételeket.

Talán ez neked is jól jön!

Kitartást!

2018. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak át akarsz menni, akkor bőven elég annyi, amit a forrásból és az atlaszból ki tudsz szedni.
2018. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát 50 pontból elvileg 6ot kéne elérnem, és úgy 30% az egész,csak eléggé pofára osztályoz a tanár, és utál.

Ezért félek az egésztől.

2018. máj. 30. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásként annyit tudok mondani, hogy nem csak a töri tanárod lesz bent a vizsgáztatáson, ezért nem tud túlságosan lepontozni.
2018. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!