Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 65 tételt lehetség...

Janoma12 kérdése:

Szerintetek 65 tételt lehetséges megtanulni 5 nap alatt? :D

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
simán :D
2018. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha ezek combos zv tételek, akkor imával maximum. Ha csak ilyen lófax 1-2 oldalasak, akkor simán.


Amúgy ekkora mennyiséghez ennyi idő alatt javaslom az egyik tanárom módszerét (nekünk ezt tanácsolta szigorlat előtt): mindegyiket tanuld meg kettesre, majd kezdd el előről és amennyit tudsz, tanulj meg ötösre. Így bukni sem fogsz és esélyed is van, hogy jó jegyet kapjál egy kis mázlival vagy ha a végére érsz teljesen.

2018. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha én tettem volna ki ezt a kérdést tavaly:D

Érettségiről van szó?

Az emelt miatt, ennyi időm maradt ugyanennyi tételre. Nekem sikerült minden majdnem 100%-os szóbelim lett és felhúztam a jegyeim vele.

Viszont reggel 7-től este fél 12-ig tanultam és még a wc-re is vittem magammal a tételeim:D de sikerülhet simán, csak ne cseszd el a napjaid!

2018. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen.

4 napra oszd be, az utolsó nap csak ismételj!

2018. jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!