Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Autó vezetést kezdek tanulni...

Autó vezetést kezdek tanulni nemsokára de még soha sem volt alkalmam kipróbálni vezetni, ez mennyire lesz gáz az oktatónak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 3. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Én is úgy mentem oda, h semmit nem tudtam. Nem egy ördöglakat, hamar belejössz.
2018. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne gaz? Ez a dolga. Raadasul meg jobb is, ha nem ugy mesz oda, hogy "nekem a haverom ezt igy tanitotta" Megtanit az alapokrol.
2018. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2018. jún. 3. 07:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem is lehetett volna alkalmad kipróbálni, lévén jogosítvány nélkül még a saját udvarodban sem vezetheted a kocsit, így egyáltalán nem gond.
2018. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 jani273 ***** válasza:
57%
Magyarorszagon sok embernek hatalmas az egoja de nagyon alacsony az onerteke onbizalma. Ez abbol ered hogy "jajj mit szolnak a szomszedok es ezaltal mindig a szomszed mongya mog hogy otozzel, mit vasarojj, hova monj nyaralni meg azt is mit gondolj. (uhh mit szol majd a szomszedok ha beallitok az uj piros autommal, a adidas polommal, az sarga vasalommal?) Guess what. Mindenkinek van uj piros autoja, adidas poloja mog sarga vasaloja. .ki a P**t erdekel mi ciki az oktatonak vagy mi nem, azer vagy ott hogy tanujj. Nem?? Meg en se vezettem urhajot, de ha urhajos iskolaba mennek olyan hulyenek laccanek amilyennek csak lohet hogy az alapoktul taniccsak mog nekom az urhajo vezetest. kapis?
2018. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Miért lenne az oktatónak gáz? Az a dolga, hogy megtanítson vezetni, ezért mész hozzá, a nevében is benne van, hogy "oktató". Legálisan máshogy nem is lehet vezetni tanulni.
2018. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Nagyon!
2018. jún. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lekri válasza:
Szerintem éppen jó, hogy nulláról kezded. Ha valaki tanítgatott volna, lehetnének olyan rossza beidegződéseid, ami nem helyes és azon sokkal nehezebb változtatni, mint egy újoncnak megtanítani a helyes mozdulatokat.
2018. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!