Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematikából akarok újra...

Matematikából akarok újra érettségizni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni a régi érettségiket, azoknak megoldásait, de előtte amit megtudtam oldani magamtól azokat megcsináltam segítség nélkül. Viszont jócskán vannak hiányosságok, ezért keresek olyan matematika feladat gyűjteményt,ami tematikusan felépíti és elmagyarázza leírja mit miért, interneten vannak kusza dolgok, de nem a kusza dolgokra akarok építeni, ezért írok ide hátha akad valaki, aki hasonló cipőben jár. Tudtok valami érdemleges matekkönyvet, ami rendes példákkal, részletesen leírja megoldást is, ha esetleg nem jönnél rá, hogy hogy menjél tovább? Könyv címeket és kiadókat egyaránt várok.

2018. jún. 3. 14:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!