Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 30 tételt meg lehet tanulni...

30 tételt meg lehet tanulni két nap alatt?

Figyelt kérdés
Kicsit elnéztem a naptáram, és most szerdán vizsgázok.. azt hittem hogy az azutáni hét szerdán. Szóval, mennyire valószínű, hogy átmegyek kettessel? Szóbeli vizsga lesz.. amit nem értek mert a leg gyakorlatiasabb tárgy volt
2018. jún. 3. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Kettesre meg lehet.
2018. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Melyik tantárgy ?
2018. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Számítógépes hálózatok architektúrája
2018. jún. 3. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem biztos nem
2018. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

oszinten? 1 nap alatt, 3-4 szintre meglenne(1 nap elkezdem es 24oraig csak tanulas+kaja +pia, de nem aludnek csak ha muszaj,

fugg a hozzaalastol, meg memoraiatol is..


egyetemen sokkal kemenyebb lesz...

2018. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Abszolút tantárgy és tanárfüggő.


Egyetemen volt olyan tantárgyam, amire 2 hétig tanultam és éppen 3-as lett és volt olyan, amire 1-2 napot és ötös.

2018. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyetemista vagyok. Amúgy levizsgáztam, és 4es lett :DD fingom nincs hogy hogy csináltam. Előttem hárman megbuktak, és én se tudtam hogy jót mondtam-e vagy sem, de magabiztos voltam végig
2018. jún. 6. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!