Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha hullaházban akarok dolgozni...

Ha hullaházban akarok dolgozni, ahhoz kell valamilyen végzettség?

Figyelt kérdés

Nem boncolni akarok.

Csak valamilyen semleges munkát pl. takarító, hullamosó. Logikusan belegondolva ehhez egy érettségi elég kell, hogy legyen.

Milyen más munkákat kell elvégezni egy hullaházban?

OKJ-ra nem akarok menni mert egyetemista vagyok.

+ Tényleg többet lehet keresni ott? Mert, ha a mekiben ugyanannyi a fizetés, akkor nem tudom, hogy miért választaná bárki is a hullaházat.


2018. jún. 4. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hullamosó akarsz lenni, ahhoz OKJ képzést kell elvégezni.
2018. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Okj
2018. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nyammogi ***** válasza:
100%
Ki... mi... hogy... Mi a tosz?! Ember, milyen egyetemre jársz te? Miért akarsz hullamosó lenni? What?!
2018. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És más országokban is kell valami végzettség hozzá?
2018. jún. 4. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésed nyilván provokáció. De nem kell oda érettségi sem feltétlenül, a hely önmagában szelektál, szerintem 15 percet nem bírnál ki.
2018. jún. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne provokáció? Szerinted nem dolgoznak emberek hullaházban?
2018. jún. 5. 03:28
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Minimálbért fogsz keresni nagyon szar melóval. Ha egyáltalán kapsz állást. A gyári munkás többet fog kapni nálad.
2018. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!