Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Metropolitan egyetemen hogy...

A Metropolitan egyetemen hogy zajlik le a gólyatábor?

Figyelt kérdés
Meddig kell jelentkezni a gólyatáborra? Június 29-én teszik közzé, hogy ki jutott be, gondolom utána kell, nem? Küldenek valamilyen formában értesítőt? Helyileg hol van és kb. mikor?

2018. jún. 4. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Július 25-én hirdetik ki a felvételi ponthatárokat országosan. Természetesen küldenek értesítőt levélben minden infóval, ha felvettek. Augusztus vége, szeptember eleje között szoktak lenni a gólyatáborok. A helyszín változó lehet, tavaly Zánkán volt, előtte Tatán.
2018. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha Facebookod van, akkor ők fognak majd keresni (azt hiszem a HÖK-ös hallgatók), lesz egy összefűző csoport minden gólyával, ott biztosan kiírják, de azt hiszem talán e-mailt is fognak küldeni.
2018. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) véleményeket is tudtok esetleg írni?
2018. jún. 5. 06:01
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én is megyek majd, ha minden igaz...🙄
2018. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is megyek valoszinuleg
2018. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!