Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak sem mondták meg, hogy...

Másnak sem mondták meg, hogy alkalmas vagy nem alkalmas a tanári pályaalkalmassági vizsgán?

Figyelt kérdés

Egyik tanár, aki benn volt azt mondta, hogy nem kell aggódnom illetve pár napon belül felkerül az eredmény a felvi.hu-ra.

Immáron 9 napja nincs semmi hír, mi lehet a baj? Talán nem voltam alkalmas vagy eddig tart elbírálni?

Állítólag helyben kellett volna megmondaniuk.



#vizsgálat #Tanári pályaalkalmassági vizsgálat
2018. jún. 6. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan konduktor alkalmassági vizsgán voltam, de kaptam egy igazoló lapot a sikeres alkalmassági vizsgámról. Sőt, a felvibe is fel kellett tölteni, illetve az Oktatási Hivatalnak elküldeni. Az is kapott papírt, aki nem felelt meg a követelményeknek.
2018. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly a kezembe adtak egy hivatalos lapot, amin rajta volt, hogy alkalmas vagyok.
2018. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!