Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2018-as emelt történelem...

2018-as emelt történelem szóbelin ki mit húzott, kedvesek voltak? Hogy érjem el a kettest?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok a holnapi emeltem miatt. Nem tudtam rá készülni semmit. Tudom tudom, hogy lehettem volna ügyesebb, beoszthattam volna az időmet, stb. De nem így sikerült. Igazából el sem szeretnék menni az emelt szóbelire. Félek, hogy a minimum pontot sem adják meg. És nem tudom, hogy hogy szedhetném össze a minimum pontot. És attól is tartok, hogy mit gondolnak majd a tanárok rólam, nem tesznek fel segítő kérdést, vagy én nem tudok rá válaszolni, mert túlságosan bonyolult lesz. Érdemes lenne elmennem? Esetleg, ha tudtok tételeket amik ma voltak azt megköszönném.

2018. jún. 7. 15:14
 1/1 anonim válasza:
0%
Figyelj, Én ugy csinaltam, hogy szombaton elmentem bulizni, vasarnap 3-ig fel sem keltem, tanultam fél órát azalatt kivulrol fujtam 5 tételt.Elotte elment par cigi, még ideges sem voltam, igazabol bementem, kihuztam azt a tetelt, amit meg at sem olvastam. Kapsz egy forrást, igazabol atfogalmazod, kinyitod az atlaszt, kigyujtod az evszamokat, amellett lévő leirást, hogy mi volt akkor, szépen átfogalmazod, és gyorsan probalod bemagolni.Siman össze hoztam a kettest ugy, hogy majdnem olvastam a vázlatom ami majd két oldalas volt, de a kettes fixen meg lett. A bizottságot nem nagyon erdekelte a pontozas, csak az, hogy mennyire tudod összefüggően, logikusan sorrendbe felépíteni a feleletedet. Szóval szerintem, semmit ne tanulj ugy is meglesz a kettes. Sok sikert.
2018. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!